המסלולים שלנו

 

מסלולי הטיול

טרקטרוני הצפון, אקשן על גלגלים, מזמינים את אוהבי מסעות האקסטרים והאתגר, ואת מחפשי פינות החמד והאוהבים להכיר את הארץ דרך הגלגלים, לטיול שטח במגוון מסלולים מאתגרים ובדרגות קושי שונות, המתאימות לחובבנים, למכורי האקסטרים, למשפחות ולקבוצות.

מסלול 1: בין חוף אכזיב לגבול הלבנון
משך המסלול כשעה
לאחר תרגול נהיגה והכרת הרכב, נצא דרך יערות הגליל המערבי אל עבר הים התיכון. נמשיך לכיוון נהרייה וגבול הלבנון. נעצור לריענון, קפה ותצפית על הים התיכון, חוף אכזיב ולבנון. משם נעשה את דרכינו חזרה למושב יערה, דרך יערות הגליל המערבי.

מסלול 2: חוצה יערות הגליל המערבי
משך המסלול שעתיים
לאחר תרגול נהיגה והכרת הרכב, נצא רוכבים על הכלים אל תוך יערות הגליל המערבי לכיוון אגם מונפורט ומעלות תרשיחא. עמוק בתוך החורש, נעצור למסלול הליכה קצר בעין עקודים, שם נשב, נשתה קפה, נשמע הסברים על האזור ונתצפת על אגם מונפורט מגבוה. משם נעשה את דרכינו חזרה למושב יערה דרך יערות החורש והשטחים הפתוחים של היישובים עבדון וגורן עד למושב יערה.

מסלול 3: לאורך חופי חוף הים אכזיב
משך המסלול 3 שעות
לאחר תרגול נהיגה והכרת הרכב, נפתח בנהיגת שטח בשטחים הפתוחים, למרגלות יערות הגליל המערבי כשנוף חוף הים אכזיב בפנינו. ניסע  דרך מצובה, לימן, גשר הזיו, ולאורך חוף הים.  בחוף, נעשה עצירה למנוחה, נשתה קפה, אולי נראה שקיעה, ננוח. לאחר המנוחה, נעלה חזרה על הכלים ונעשה את דרכינו חזרה, דרך השטחים הפתוחים ודרכי העפר של גשר הזיו, לתוך יערות הגליל המערבי, עד למושב יערה.